DOPRAVA ZDARMA OD 1059 KC!

Intenso pánské nízké ponožky Poker - bílé
search
  • Intenso pánské nízké ponožky Poker - bílé
Pánské

Intenso pánské nízké ponožky Poker - bílé

Yakuza – slovo, ze kterého se mnoho lidí otřese. Organizace, která ovládá podsvětí v Zemi vycházejícího slunce. Nemilosrdná k nepřátelům, drží své členy pod kontrolou. Bojovat s ní je jako hrát profesionální poker o nejvyšší sázky. Všechno nebo nic! Vyhrajete nebo prohrajete! Nejsou zde žádná poloviční opatření, žádné snížené jízdné. A věděli jste, že název „poker“ může vzpomenout i na země Dálného východu, protože tam byl znám již několik set let před naším letopočtem. Stejně jako bavlna, ze které jsou vyrobeny tyto nevšední ponožky, které by vám jistě měly dlouho ležet v šuplíku – třeba hned vedle balíčku karet.

Velikost: 44-46
57.02 /
69,00 Kč
Cena s DPH
Počet
Skladem

Nízké bílé ponožky Intenso se symboly z pokerových karet. Poker ponožky pro každého hráče!

1771
3 ks

Parametry

Motivy ponožek
Vzory
Zájmy, koníčky a sporty
Typ
Nízké

Specifické reference

ean13
5907785161771
  • Poskytujeme plně bezpečné online platby v obchodě Intimidao. Poskytujeme plně bezpečné online platby v obchodě Intimidao.
  • Zboží expedujeme v naší prodejně každý den, počítáno od přijetí objednávky. Zboží expedujeme v naší prodejně každý den, počítáno od přijetí objednávky.
  • Zadáním objednávky nad částku 1059 KC získáte dopravu zdarma. Zadáním objednávky nad částku 1059 KC získáte dopravu zdarma.
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.